Зголемени квоти за натпреварот Осасуна – Валенсија

Денес од 21:00 се игра последниот натпревар од ова коло во шпанската Ла Лига каде што ќе се сретнат екипите на Осасуна и Валенсија.

Домаќините се на 11-та позиција со 39 бода и учинок од 11 победи, 6 реми и 13 порази, додека гостите се на 8-то место со 44 бода кои ги имаат освоено преку 12 победи, 8 реми и 10 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Дуро да постигне прв погодок коефициент 7.50 зголемен на 8.00
  • Будимир да постигне погодок со глава коефициент 8.00 зголемен на 8.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*