Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.04.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Премиер лигата на Бахреин кој бележи пад на коефициентот за победа на Ал Рифа и Ал Хала.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа три реми и два порази, додека гостите во истиот временски период оствари две победи, едно реми и два порази.

Ал Рифа и Ал Хала – 1 @ 1.70 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Ал Рифа беше 2.22, а во моментов бележи пад од скоро 23% и се плаќа со квота 1.70 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*