Специјал тикет за натпреварот Леверкузен – Вердер

Денес во последниот термин за Бундеслигата од оваа рунда ќе се сретнат екипите на Леверкузен и Вердер.

Леверкузен е на лидерското место со 76 бода кои ги имаат освоено преку 24 победи, 4 реми и 0 порази, додека Вердер е на 12-та позиција со 31 бод и учинок од 8 победи, 7 реми  и 13 порази.

Овде Леверкузен е огромен натпревар и очекуваме да доминира, но Вердер сметаме дека има капацитет за да покаже отпор.

Ние за вас ви составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 3.5 погодоци на натпреварот
  • Повеќе голови во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*