Натпревар со драстичен пад на коефициентот (14.04.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од данската Супер лига – плеј оф кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:00 часот ќе се сретнат екипите на Митиланд и Копенхаген. Домаќините во последните пет натпревари запишаа четири победи и еден пораз, додека Копенхаген во истиот временски период оствари три победи и два порази.

Митиланд – Копенхаген – 1 @ 2.60 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Митиланд беше 3.10, а во моментов бележи пад од скоро 16% и се плаќа со квота 2.60 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*