Зголемени квоти за натпреварот Њукасл – Тотенхем

Денес во првиот саботен термин од Премиер лигата ќе се сретнат екипите на Њукасл и Тотенхем.

Њукасл е на 8-то место со вкупно 47 бода кои ги имаат освоено преку 14 победи, 5 реми и 12 порази, додека Тотенхем е на 4-та позиција со 60 бода и учинок од 18 победи, 6 реми и 7 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Сон да постигне гол надвор од 16-тник коефициент 15 зголемен на 17
  • Исак прв да постигне погодок коефициент 6.00 зголемен на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*