Зголемени квоти за натпреварот Бетис – Селта

Денес започнува новата рунда на шпанската Ла Лига, а во премиерниот натпревар ќе се сретнат екипите на Бетис и Селта.

Бетис  е на 8-та позиција со 42 бода кои ги имаат освоено преку 10 победи, 12 реми и 8 порази, додека Селта е на 17-та позиција со само 28 бода.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Иско да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 19 зголемен на 21
  • Аспас прв да постигне погодок коефициент 8 зголемен на 8.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*