Натпревар со драстичен пад на коефициентот (12.04.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од холандската Ерсте Дивизија кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:00 се сретнуваат екипите на Емен и Мастрихт. Домаќините во последните пет натпревари запиша две победи и три порази, додека гостите во истиот временски период остварија три победи и два порази.

Емен – Мастрихт – 1 @ 1.65 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Емен беше 2.25, а во моментов бележи пад од скоро 27% и се плаќа со квота 1.65 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*