Зголемени квоти за натпреварот Ливерпул – Аталанта

Денес на програмата ги имаме натпреварите од Лига Европа и конференциската лига.

Во рамките на ЛЕ денес ќе се сретнат екипите на Ливерпул и Аталанта. Според моменталната ситуација, екипата на Ливерпул е голем фаворит, па искрено очекуваме да доминираат на овој натпревар.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 4-0 точен резултат коефициент 15 зголемен на 17
  • Алексис Макалистер да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 19 зголемен на 21

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*