Специјал тикет за натпреварот Плзен – Фиорентина

Денес покрај Лига Европа, на „менито“ за обложување имаме натпревари и од конференциската лига, а во еден од нив ќе се сретнат екипите на Плзен и Фиорентина.

Плзен во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз, додека Фиорентина во истиот временски период оствари една победа, две реми и два порази.

Овде очекуваме интересен и неизвесен натпревар, па решивме да ви претставиме специјал тикет, поточно тикет со повеќе типови во најдобрата онлајн обложувалница, Bet365.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме од натпреварот
  • Повеќе од 8.5 корнери

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*