Натпревар со драстичен пад на коефициентот (11.04.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од ¼ финалето на Лига Европа кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Бенфика и Марсеј. Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи, едно реми и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија една победа и четири порази.

Бенфика – Марсеј – 1 @ 1.83 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Бенфика беше 2.25, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 1.83 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*