Специјал тикет за натпреварот Атлетико Мадрид – Дортмунд

Денес еден од ¼ финалните натпревари ќе се игра во Мадрид на Ванда Метрополитано каде што ќе се сретнат екипите на Атлетико Мадрид и Дортмунд.

Овие две екипи се со големи амбиции и очекуваме еден неизвесен натпревар и полн со возбуда.

Според букмејкерите, тимот на Атлетико Мадрид е фаворит, но тоа не значи дека Дортмунд ќе се предадат лесно.

Ние за вас составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Мората да има најмалку 1 удар во рамките на голот
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Повеќе од 4.5 картони

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*