Зголемени квоти за натпреварот Арсенал – Баерн Минхен

Денес започнуваат натпреварите од ¼ финалето во најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони.

За денес закажани се два дуели од кои едниот ќе се игра во Мадрид, додека другиот во Лондон каде што ќе се сретнат екипите на Арсенал и Баерн Минхен.

Оваа година Арсенал игра фантастично и не случајно се стигнати до овој дел од ова натпреварување. Баерн Минхен некако потфрли и од нив очекувавме многу повеќе бидејќи во Бундеслигата скоро и да ја загубија титулата.

Овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, а најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Хари Кејн да постигне гол со глава коефициент 10 зголемен на 11
  • Деклан Рајс да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 17 зголемен на 19

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*