Специјал тикет за натпреварот Волфсбург – Менхенгладбах

Последниот натпревар од оваа рунда во Бундеслигата ќе се изигра помеѓу Волфсбург и Менхенгладбах.

Овие две екипи имаат ист број бодови, поточно по 28, па тоа јасно укажува дека станува збор за дуел на две екипи кои се слични по квалитет.

Успехот оваа година за пласман во Европа ќе изостане кај двете екипи, а се на добар пат да остварат навремен опстанок.

Ние за вас решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 3.5 погодоци
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*