Натпревар со драстичен пад на коефициентот (07.04.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од романската Лига 1 – плеј оф кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 19:30 ќе се сретнат екипите на Стеауа и Крајова. Домаќините откако е поделена лигата изиграа два натпревари и запишаа две победи, а исто така и гостите остварија идентичен учинок.

Стеауа – Крајова – 2 @ 1.86 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Стеауа беше 2.28, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 1.86 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*