Зголемени квоти за натпреварот Ајнтрахт Франкфурт – Вердер Бремен

Денес од 20:30 колото во Бундеслигата започнува со натпреварот помеѓу Ајнтрахт и Вердер.

Домаќините се наоѓаат на 6-та позиција со 41 бод и учинок од 10 победи, 11 реми и 6 порази, додека гостите се на 10-та позиција со 30 бода кои ги имаат освоено преку 8 победи, 6 реми и 13 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 9 зголемен на 9.50
  • Обамејанг да постигне прв погодок коефициент 7 зголемен на 7.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*