Специјал тикет за натпреварот Челзи – Манчестер Јунајтед

Последниот натпревар од вонредното коло во Премиер лига ќе се изигра помеѓу екипите на Челзи и Манчестер Јунајтед.

Челзи е на средината на табелата и оваа година најверојатно ништо од излезот во Европа, па овој тим ќе мора да се задоволи само со навремен опстанок. Манчестер од друга страна е на 6-то место со 48 бода и учинок од 15 победи, 3 реми и дури 11 порази.

Овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, а ние решивме да ви претставиме и специјал тикет во Bet365 со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 5.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*