Зголемени квоти за натпреварот Фиорентина – Аталанта

Денес од 21:00 се игра вториот ½ финален натпревар од италијанскиот Куп каде што ќе се сретнат екипите на Фиорентина и Аталанта.

Фиорентина во последните пет натпревари запишаа една победа, три реми и еден пораз, додека Аталанта пак во истиот временски период оствари две победи, две реми и еден пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • Џанлука Скамака прв да постигне погодок коефициент 6.50 зголемен на 7.00
  • 2-0 точен резултат коефициент 13 зголемен на 15

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*