Зголемени квоти за натпреварот Лион – Валенсиенс

Денес од 20:45 во рамките на ½ финалето од францускиот Куп ќе се сретнат екипите на Лион И Валенсиенс.

Лион во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз, додека Валенсиенс во истиот временски период запиша една победа, две реми и два порази.

Овде Лион влегува како огромен фаворит, а искрено има и квалитет за да го надигра тимот на Валенсиенс.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11
  • Лаказет да постигне прв погодок коефициент 3.50 зголемен на 3.60

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*