Натпревар со драстичен пад на коефициентот (02.04.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од германската регионална лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 19:00 се сретнуваат екипите на Ален и Хофенхајм II. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, три реми и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија три победи, едно реми и еден пораз.

Ален – Хофенхајм II – 2 @ 1.58 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Хофенхајм II беше 1.89, а во моментов бележи пад од скоро 16% и се плаќа со квота 1.58 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*