Специјал тикет за натпреварот Јувентус – Лацио

Денес од 21:00 ќе имаме можност да го погледнеме првиот ½ финален натпревар од италијанскиот куп каде што ќе се сретнат екипите на Јувентус и Лацио.

Јувентус запиша една победа, две реми и два порази во последните пет кола и искрено не се во некоја завидна форма, додека Лацио пак оствари три порази и две последователни победи во последните две кола.

Сепак овде мотивот е огромен, па очекуваме интересен и возбудлив натпревар. Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 6.00, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 6.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*