Специјал тикет за натпреварот Марсеј – ПСЖ

Денес од 20:45 во рамките на француската Лига 1 ќе имаме можност да погледнеме доста интересен натпревар каде што ќе се сретнат екипите на Марсеј и ПСЖ.

Марсеј во последните пет натпревари запиша три победи и два порази, додека ПСЖ пак во истиот временски период оствари три победи и две реми.

Според букмејкерите, ПСЖ е фаворит, но ние сепак очекуваме возбудлив и интересен натпревар.

Специјално за вас ви претставивме тикет во Bet365 со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 10 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*