Натпревар со драстичен пад на коефициентот (31.03.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Премиер дивизијата на Чиле кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 23:00 се сретнуваат екипите на Кобрелоа и У. Де Чиле. Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи, едно реми и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија четири победи и едно реми.

Кобрелоа – У. Де Чиле – 2 @ 2.80 во 22Bet

Почетната вредност за победа на У. Де Чиле беше 3.40, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 2.80 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*