Што се уплаќа денес? (31.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Многу пати досега уплатата ни била одличен показател, па веруваме дека и овој пат може да биде така.

Од 21:00 во рамките на шпанската Ла Лига ќе се сретнат екипите на Реал Мадрид и Атлетик Билбао.
Реал Мадрид е лидер на табелата и има големи амбиции оваа сезона, додека Билбао сака само пласман во Лигата на шампиони.

Реал Мадрид – Атлетик Билбао – 1 @ 1.55

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 148.899 евра. За победа на Реал Мадрид уплатени се 91.294 евра, за реми 23.403 евра, додека останатите 34.202 евра се уплатени за победа на Атлетик Билбао.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*