Зголемени квоти за натпреварот Лацио – Јувентус

Денес од 18:00 во рамките на италијанската Серија А ќе се сретнат екипите на Лацио и Јувентус.

Римјаните на пауза заминаа со релативно лошо расположение бидејќи запишаа четири порази и една победа, а исто така и Јувентус немаше кој знае колку импресивни резултати, поточно остварија една победа, три реми и еден пораз.

Овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар бидејќи двете екипи имаат квалитетни играчи во своите редови.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-2 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11
  • Матиа Закањи да постигне прв погодок коефициент 9.50 зголемен на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*