Зголемени квоти за натпреварот Росарио – Баракас

Вечер точно на полноќ, во рамките на аргентинската Копа де Ла Лига се сретнуваат екипите на Росарио и Баракас.

Росарио е на 8-та позиција и досега имаат освоено 14 бода преку 4 победи, 2 реми и 5 порази, додека гостите се на 5-та позиција со вкупно 19 бода и учинок од 5 победи, 4 реми и 2 порази.

Овде очекуваме интересен и неизвесен натпревар, а улогата на благ фаворит ја има тимот на Росарио.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-0 точен резултат коефициент 6 зголемен на 6.50
  • Алексис Домингез да постигне прв погодок коефициент 7.50 зголемен на 8.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*