Секој петок бонус во 22Bet до 6000 денари!

Петок е одличен ден за сите љубители на спортското обложување бидејќи скоро секаде новите рунди почнуваат во тој ден или пак во саботата.

Поради тоа, 22Bet за своите играчи понуди бонус до 6000 денари за сите кои ќе направат депозит во петок од најмалку 60 денари.

Се што треба за да учествувате во оваа промоција е да имате креирано сметка во 22Bet и да имате направено најмалку еден депозит.

Доколку се уште немате, можете да се регистрирате ТУКА.

Бонусот е во вредност од 100% на вашиот депозит, но најмногу до 6000 денари.

Услови и правила за користење

  • Промоцијата е валидна само за постоечки корисници
  • Вредноста на бонусот е 100% до 6000 денари
  • Оваа промоција важи секој петок
  • Условите за повлекување на бонусот мора да ги исполните во рок од 24 часа
  • Бонусот мора да го изиграте три пати на комбинациски облог со 3 настани и минимална поединечна квота од 1.40
  • Оваа понуда не може да се комбинира со останатите промоции
  • 22bet може да направи измена на условите на понудата, да ја поништи или обнови понудата, како и да одбие учество во било кое време без претходно известување

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*