Специјал тикет за натпреварот Челзи Ж – Ајакс Ж

Денес понудата е релативно лоша, но сепак има доволно материјал за да издвоиме натпревар за специјал тикет.

Овој пат ви претставуваме дуел од Лигата на шампиони – жени каде што ќе се сретнат екипите на Челзи и Ајакас.

Женскиот тим на Челзи во овој реванш дуел влегува со огромна предност, односно во првиот натпревар стекнаа предност од 3 гола разлика, па Ајакс искрено делува дека е без шанси на овој натпревар.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 3.5 погодоци на натпреварот
  • Повеќе од 10.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*