Специјал тикет за натпреварот Велс – Полска

Денес од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО ќе се сретнат селекциите на Велс и Полска.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи и две реми, додека Полска во истиот временски период оствари ист таков учинок.

Овде „влогот“ е огромен, па поради тоа очекуваме и интересен и неизвесен дуел.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 7.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*