Зголемени квоти за натпреварот Кипар – Србија

Денес во рамките на пријателските натпревари ќе се сретнат селекциите на Кипар и Србија.

Кипар во последните пет натпревари запишаа една победа, едно реми и три порази, додека Србија во истиот временски период оствари една победа, едно реми и три порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 0-3 точен резултат коефициент 7 зголемен на 7.50
  • Кипар први да постигнат погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*