Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

За денес ви издвоивме неколку тикети од изминатиот викенд и ќе ви ги претставиме во форма на малери и махери на колото.

Малер 1

За само еден погодок овој тикет не е добитен. Како што може да забележите типувани се 9 натпревари со знакот 3+, но за жал еден дуел е промашен, па овој играч остана без 80.000 денари.

Малер 2

Уште еден малер на 3+, но овој пат во прво полувреме. Иако се погодени солидни квоти, сепак на дуелот помеѓу Венецуела и Италија беа постигнати два погоди во првото полувреме. Повеќе среќа нареден пат.

Махер 1

Овде имаме тикет изигран во најдобрата онлајн обложувалница Bet365. Типуван е победник на трката за големата награда во Австралија и за среќа е погоден. Овој играч типувал на Карлос Саинс и за уплата од 5 евра си доби 60. Браво мајсторе!

Махер 2

Браво мајсторе. 4 натпревари и уплата од 200 денари на овој играч му донесоа скоро 22.000 денари. Типувани се три натпревари полувреме/крај и 4+ голови и еден дуел со конечен исход.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*