Зголемени квоти за натпреварот Македонија – Молдавија

Денес во рамките на контролните натпревари за репрезентациите, од 15:30 на неутрален терен во Турција ќе се сретнат Македонија и Молдавија.

Македонија во последните пет натпревари запиша две победи, едно реми и два порази, додека Молдавија во истиот временски период запиша една победа, две реми и два порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 9.00 зголемен на 9.50
  • 2/2 коефициент 8.50 зголемен на 9.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*