Специјал тикет за натпреварот Холандија – Шкотска

Денес на „менито“ имаме многу контролни натпревари помеѓу репрезентациите.

Од 20:45 е закажан натпреварот помеѓу Холандија и Шкотска. Домаќините се во одлична форма и на последните пет натпревари запишаа четири победи и еден пораз, додека Шкотите во истиот временски период запишаа три порази и две реми.

Според сите параметри, селекцијата на Холандија е голем фаворит, но тоа не значи дека Шкотска ќе се предаде лесно.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери
  • Повеќе погодоци во втор полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*