Зголемени квоти за натпреварот Полска – Естонија

Денес се играат ½ финалните натпревари од квалификациите за ЕУРО, а во еден од понудените дуели ќе се сретнат селекциите на Полска и Естонија.

Полска во последните пет натпревари запишаа две победи, две реми и еден пораз, додека Естонија во истиот временски период запиша четири порази и едно реми.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Левандовски да постигне гол со глава коефициент 5.50 зголемен на 6.00
  • Зиелински да постигне прв погодок коефициент 8.00 зголемен на 8.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*