Натпревар со драстичен пад на коефициентот (21.03.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од алжирската младинска лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 15:30 се сретнуваат екипите на Саура У21 и МС Алжер У21. Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, две реми и еден пораз, додека МС Алжер У21 запиша три победи и две реми.

Саура У21 – МС Алжер У21 – 1 @ 2.34 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Саура У21 беше 3.26, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 2.34 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*