Специјал тикет за натпреварот Израел – Исланд

Уште еден од квалификациските натпревари за ЕУРО е дуелот помеѓу Израел и Исланд.

Израел во последните пет натпревари оствари две победи, едно реми и два порази, додека Исланд во истиот временски период запишаа три победи и два порази.

Овде според букмејкерите немаме фаворит, а ние решивме за вас да составиме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*