Специјал тикет за натпреварот Валур – Акранес

Денес од 19:00 во рамките на ½ финалето од исландскиот Лига – Куп се сретнуваат екипите на Валур и Акранес.

Валур е во одлична форма и на последните пет натпревари запишаа четири победи и еден пораз, додека Акранес во истиот временски период запиша три победи, едно реми и еден пораз.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 10.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*