Специјал тикет за натпреварот Виченца – Форенцола

Денес од 19:30 ќе се изигра заостанат натпревар од италијанската Серија Ц – Група А каде што ќе се сретнат екипите на ЛР Виченца и Фиренцола.

Домаќините се наоѓаат на 3-то место и досега имаат освоено 56 бода, додека гостите се на 18-то место со 30 бода, па според овие податоци лесно може да заклучиме дека Виченца на овој дуел влегува како огромен фаворит.

Ние за вас се потрудивме да ви претставиме специјал тикет во најдобрата онлајн обложувалница, Bet365.

Вкупниот коефициент е 11, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*