Зголемени квоти за натпреварот Андора – Аморбиета

Денес од 20:30 во рамките на шпанската Сегунда се сретнуваат екипите на Анодра и Аморбиета.

Ова е дуел на две екипи кои ни доаѓаат од дното на табелата, поточно од последната и претпоследната позиција.

Андора е на 21-то место со 29 бода кои ги имаат освоено преку 7 победи, 8 реми и 15 порази, додека гостите се на 22-та позиција со 24 бода и учинок од 5 победи, 9 реми и 16 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1/1 коефициент 2.87 зголемен на 3.00
  • 1-2 точен резултат коефициент 19 зголемен на 21

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*