Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

И овој пат за вас издвоивме неколку тикети од изминатиот викенд и решивме да ви ги претставиме во форма на малери и махери на колото.

Малер 1

Овој играч има изиграно тикет со релативно високи квоти и комбинирани типови, а виновникот е дуелот помеѓу Спарта Ротердам и Ајакс кој заврши реми со резултат 2-2.

Малер 2

Овде имаме тикет со пет натпревари типувани 1-2 голови во двете полувремиња. Вистинска штета е што во првиот дел од натпреварот Манчестер Јунајтед – Ливерпул се постигнаа 3 гола, па овој играч остана без скоро 600 евра.

Махер 1

Тикет со фудбал и кошарка испадна дека е најдобра комбинација. Овде типувани се 5 натпревари и за среќа се погодени сите. Со уплата од 3000 денари овој играч си доби 20.000 денари. Да се множат!

Махер 2

Овде имаме искусен кладилничар. Типувано е на дуелот Леверкузен – Карабах Х, но и покрај тоа што Германците победија, овој играч е добитен. Имено, тој ја искористил кеш аут функцијата во Bet365 и за уплата од 14 евра си доби скоро 108 евра. Браво мајсторе!

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*