Специјал тикет за натпреварот Интер – Наполи

Од 20:45 ќе имаме можност да го погледнеме натпреварот помеѓу Интер и Наполи.

Интер е во одлична серија и бележи фантастични резултати зад себе, па оправдано се наоѓаат на лидерската позиција, додека Наполи пак е надвор од зоната за Европа и како што стојат работите во моментов тие грчевито ќе се борат за пласман во тие купови.

Овде и покрај тоа што Интер е во одлична форма и што е фаворит, oчекуваме интересен и возбудлив натпревар, па ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 8.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Х во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*