Зголемени квоти за натпреварот Осасуна – Реал Мадрид

Денес од 16:15 ќе имаме можност да го погледнеме натпреварот од Ла Лига кој ќе се изигра помеѓу екипите на Осасуна и Реал Мадрид.

Домаќините се наоѓаат на средината на табелата и досега имаат освоено 36 бода преку 10 победи, 6 реми и 12 пораз, додека Реал Мадрид е на лидерската позиција со 69 бода и учинок од 21 победа, 6 реми и 1 пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Винисиус да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 17 зголемен на 19
  • Тони Крос да постигне погодок надвор од 16-тник кеофициент 19 зголемен на 21

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*