Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.03.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од германската Бундеслига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 18:30 се сретнуваат екипите на Хофенхајм и Штутгарт. Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, едно реми и два порази, додека гостите во истиот временски период остварија четири победи и едно реми.

Хофенхајм – Штутгарт – 2 @ 1.85 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Штутгарт беше 2.25, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 1.85 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*