Зголемени квоти за натпреварот Тулуз – Лион

Денес од 21:00 започнува новото коло во француската Лига 1, а во премиерниот натпревар ќе се сретнат екипите на Тулуз и Лион.

Домаќините се наоѓаат на 11-та позиција со 29 бода, додека гостите имаат 2 бода повеќе и се веднаш над нив.

Со оглед на фактот дека овде имаме натпревар помеѓу две екипи слични по квалитет, очекуваме дуел полн со возбуда и неизвесност.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12
  • Балде да постигне прв погодок коефициент 8.00 зголемен на 8.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*