Зголемени квоти за натпреварот Атлетико Мадрид – Интер

Денес од 21:00 се играат последните натпревари од 1/8 финалето на најелитното европско натпреварување – Лига на шампиони.

На Ванда Метрополитано ќе допатува тимот на Интер кој со себе носи предност од еден гол од првиот натпревар, но Атлетико знае и умее да се избори со вакви противници.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Лаутаро Мартинез да постигне прв погодок коефициент 6.00 зголемен на 6.50
  • Мората да постигне гол со глава коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*