Натпревар со драстичен пад на коефициентот (10.03.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската Сегунда кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 16:15 се сретнуваат екипите на Виљареал Б и Елче. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, две реми и два порази, додека гостите во истиот временски период остварија три победи, едно реми и еден пораз.

Виљареал Б – Елче – 2 @ 2.25 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Елче беше 2.80, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 2.25 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*