Специјал тикет за натпреварот Ливерпул – Манчестер Сити

Денес од 16:45 во рамките на англиската Премиер лига ќе имаме можност да погледнеме дерби натпревар каде што ќе се сретнат екипите на Ливерпул и Манчестер Сити.

Ливерпул досега имаат освоено 63 бода преку 19 победи, 6 реми и 2 порази, додека Манчестер Сити во истиот временски период оствари 62 бода преку 19 победи, 5 реми и 3 порази.

Овде очекуваме вистински спектакл и неизвесен натпревар, па затоа решивме и да ви претставиме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 6.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Х во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*