Специјал тикет за натпреварот Марсеј – Виљареал

Денес од 21:00 во рамките на 1/8 финалето од Лига Европа се сретнуваат екипите на Марсеј и Виљареал.

Марсеј во последните пет натпревари има три победи, едно реми и еден пораз, додека Виљареал во истиот временски период нема пораз, односно нивниот учинок е две победи и три реми.

Овие две екипи очекуваме да ни прикажат интересен и возбудлив натпревар, а ние за вас ви спремивме специјал тикет во најдобрата онлајн обложувалница, Bet365.

Вкупниот коефициент е 6.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во првите 10 минути од натпреварот
  • Повеќе од 4.5 картони на натпреварот
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*