Зголемени квоти за натпреварот Интер – Џенова

Денес од 20:45 во рамките на италијанската Серија А ќе се сретнат екипите на Интер и Џенова.

Интер е убедливо на првата позиција со вкупно 69 бода кои ги имаат освоено преку 22 победи, 3 реми и 1 пораз, додека Џенова е на 12-та позиција со 33 бода и учинок од 8 победи, 9 реми и 9 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Интер да постигне погодок во двете полувремиња коефициент 2.62 зголемен на 2.75
  • Мартинез да постигне прв погодок коефициент 3.50 зголемен на 3.60

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*