Натпревар со драстичен пад на коефициентот (04.03.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од хрватската Супер Спорт лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 17:00 се сретнуваат екипите на Рудеш и Горица. Домаќините се на последното место со само 4 освоени бода, додека гостите се на 6-та позиција и досега имаат собрано вкупно 30 бода.

Рудеш – Горица – 2 @ 1.85 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Горица беше 2.15, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 1.85 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*