Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

И овој пат се потрудивме да ви ги претставиме најинтересните тикети од изминатиот викенд во форма на малери и махери.

Малер 1

Овде „виновник“ е Баерн Минхен кој беше огромен фаворит на дуелот против Фрајбург, но за жал не успеа да победи. Овој играч со уплата од 50 денари беше во игра за 100.000 денари. Повеќе среќа нареден пат.

Малер 2

Овде имаме вистински малер кој не успеа да погоди натпревар со квота 1.17. За уплата од 20 денари ќе си добиеше скоро 17.000 денари, но Ренџерс не успеа да го надигра тимот на Мадервил.

Махер 1

Овде имаме вистински махер. Погодил девет натпревари и со уплата од 30 денари си доби скоро 150 евра. За убаво да се трошат!

Махер 2

Овде во прашање е храбар махер. Изиграл супер дабл, поточно два англиски дуели и ги уплатил за 7000 денари. За среќа ги погоди двата и си доби околу 350 евра.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*